Reference

Přečtěte si reference od zákazníků a absolventů výtvarných kurzů. Zveřejňuji zde reference, které posíláte na email: info@hamplpetr.cz. Vaší referenci můžete také napsat do Formuláře pro reference. Vaše fotografie a písemné reference zveřejňuji na základě vašeho souhlasu a to do doby, než váš udělený souhlas odvoláte.

Ondřej Klofáč

kurz mozaiky reference

Kurz mozaiky jsem u Petra absolvoval v únoru 2024. Protože jsem neměl konkrétní představu, co bych chtěl vyrobit, Petr mi ukázal různé realizace, které mě nakonec inspirovaly. Za dva dny se mi mozaiku podařilo vytvořit. Petr byl velice vstřícný a inspirující. Je to velký profesionál se spoustou zkušeností. Práce v ateliéru byla velmi příjemná a hotová mozaika mě těší.

Reference na kurz mozaiky od Eleny

kurz-mozaiky-reference-Elena

Kurz mozaiky byl krásny zážitek. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila, i když, přiznám se, do posledního dne jsem váhala. Nerada chodím někam, kde nikoho neznám, ale Petr vytvářel krásnou přátelskou atmosféru a já jsem si to moc užila. Navíc teď něco málo vím o mozaice a jak s ní pracovat.
Jsem si jistá, že ještě přijdu “zlepšit techniku”. Mozaika je krásné umění a mrzí mě, že není v současné době moc poptávaná.

Elena

Reference na kurz mozaiky od Lucie

kurz mozaiky reference

Realita v ateléri bola výborná, taká, akú som očakávala – keďže som už dávno počas VŠ štúdia absolvovala mesačnú stáž v pražskej mozaikárskej dielni – funkčné pracovné prostredie a profesionálne vedenie, sústavné sprevádzanie pri vytvorení mozaiky, rozhovory nielen k téme, ale aj o iných oblastiach v umení a výtvarnej práci, veľa ukážok a obrazového materiálu k dispozícii, tiež odporúčania ohľadne pomôcok a technického spracovania.

Je to ateliér, ktorý výtvarníkovi z inej oblasti ukáže detailne svet mozaiky a pomôže s technickou stránkou veci. Človek inej profesie, ktorý príde zo záujmu, tu spozná a vyskúša si kvalitné prevedenie klasickej mozaiky a myslím, že vďaka tomuto kurzu bude vedieť rozpoznať kvalitu. A navyše, výborná kamarátska atmosféra od začiatku. Určite odporúčam.

Martina Prýmková

Reference na kurz mozaiky od Martiny

Víkendový kurz mozaiky byl skvělý zážitek. Bylo mi na něm opravdu příjemně a naučila jsem se nové dovednosti. Nejenže jsem si užila samotného tvoření mozaiky, ale také jsem si odnesla domů povedený výrobek, na který jsem opravdu hrdá.

Petr je skutečný profesionál a zároveň trpělivý a vždy ochotný pomoci. Byl schopen vysvětlit techniku a postupy srozumitelným způsobem a neváhal se podělit o své vlastní tipy a triky. Jeho přátelský přístup vytvořil uvolněnou atmosféru, ve které jsem se cítila pohodlně a mohla jsem se plně soustředit na tvorbu.

Celkově jsem s kurzem mozaiky nadmíru spokojená. Doporučila bych ho všem, kteří se chtějí naučit tvořit vlastní mozaiku a prožít inspirativní a příjemné prostředí.

Reference na kurz mozaiky od Blanky

Blanka - reference na kurz mozaiky
Kurzu Petra Hampla jsem se zúčastnila poprvé před necelými dvěma lety. Když jsem poprvé na netu našla ukázky děl z mozaiky, které vytvořil nebo restauroval pan Petr či jeho studenti a návštěvníci kurzu, byla jsem si jistá, že přesně tohle chci vyzkoušet. 
 
Petr přistupuje ke každému otevřeně, je ochotný a profesionální, vše dobře vysvětlí i prakticky ukáže. Díky tří dnům kurzu jsem, řečeno s trochou skromnosti, pochytila a přiučila se technice, na kterou bych si troufla nyní i sama a která je mi blízká.
 
Při práci v ateliéru pana Petra jsem si odnesla tyto postřehy: fascinace z celého procesu od počátku tvoření, od námětu až po realizační část, kdy se snažíte každý kousek kamene dobře vybrat, opracovat, tvarovat a chcete jej dobře usadit, technicky dobře i barevně zakomponovat do sebe a nakonec, jak vás dílo celkově osloví, když je hotové. 
 
Kurz mozaiky vás vytrhne z každodenního spěchu, umožní změnit vnímání reality času a napoví vám samotným, jak se stavíte k tvoření. Nabyla jsem zkušenosti, že při práci s barevným sklem a kamenem, které tvarujete a sekáte, jsou dojmy a přemítání nad dílem ještě intenzivnější a skutečnější. Každý kousek skla a kamene je jiný, pozorujete a obdivujete nekonečné struktury, povrchy, odlesky, hry a škály barev.
 
Bylo mi potěšením navštívit kurz mozaiky. Jsem spokojená a mám velkou radost z mého druhého díla pod Petrovým vedením. 
 
Petře, srdečné díky a hodně zdaru.

Alena Vojáčková

Kurz mozaiky-reference-Alena

Víkendový kurz mozaiky u pana restaurátora Petra Hampla se povedl. Pronikly jsme do tajů vytváření nejjednodušší mozaiky. Zkusily jsme štípat sklo, kombinovat ho s lámaným pískově žlutým a růžovým kamenem, to vše upevnit na desku a vytvořit obraz podle své fantazie. Byl to mentální relax a výsledek naší fantazie – mozaika – nás bude těšit dál. Díky za příležitost, rady a vlídné vedení. Na viděnou kdykoli a kdekoli, Petře.

Martina Emmerlingová

kurz mozaiky reference Martina

Před mnoha lety jsem navštívila Ohridské jezero, kde mě zaujaly mozaiky a potom následně v Itálii. Asi před třemi lety mne oslovil jeden kamarád, který ví, že občas udělám někomu obrázek pro radost, že by potřeboval vyzdobit kapličku v polích. Napadla mne mozaika. Ale jak jí vyrobit byl pro mne oříšek. A tak jsem to nechala.

Asi před rokem jsem dostala typ na výtvarníka Petra Hampla, který vede výtvarné kurzy a mimo jiné i kurzy mozaiky. Snažila jsem se tedy udělat nějakou předlohu a přišla jsem na kurz do atelieru v Nuslích.

První, čeho jsem se zhrozila, bylo, jak z takových robustních kamenů můžu vytvořit tvář světce. V tu chvíli mi to přišlo nemožné a myslela jsem, že má idea bude zamítnuta. Avšak Petr se ihned nadchnul a prohlásil, že to sice bude náročné, ale možné to je. V tu chvíli se mi ulevilo a naděje se vrátila.

Můžu říci, že se Petr opravdu snažil a velice dobře nás vedl. Byly jsme celkem čtyři. Radil, ukazoval a pomáhal nám s opravami. Nešetřil s časem, dokud jsme byly schopné dělat, byl stále u nás, připraven nám pomoct.

Vlídně a trpělivě nás vedl. Nakonec i já, nepolíbená touto výtvarnou technikou, jsem začala pomalu pronikat do tajemství mozaiky. Bylo to všechno napínavé a výsledek zdařilý.

Všechny jsme dopadly dobře a máme z mozaik velkou radost. Vřele doporučuji ostatním případným zájemcům. Nemusíte se bát a s chutí do toho!!!

Martina Emmerlingová

Kurz mozaiky – reference od Evy

Třídenní kurz mozaiky byl pro mne poučný vzhledem k informacím, které MgA. Petr Hampl podával. Přínosný, díky možnosti vyzkoušet si tvorbu mozaiky od náčrtu přes štípání skla či kamene, následné sestavování a lepení na podložku. Byl i zábavný, ve skvělé společnosti nových přátel.
Mohu jen doporučit.
Děkuji Eva

Zuzana Cascino

kurz mozaiky reference
Keď som našla kurz mozaiky Petra Hampla, netušila som, čo to mozaika je. Mojim cieľom bolo stráviť niekoľko dní s mojou dcérou Zuzkou pri nejakej peknej činnosti.
Ale obidve sme sa do mozaiky zamilovali. Peter bol výborným sprievodcom na ceste od kameňa od obrazu. Je to fascinujúci proces, keď skladáte vlastnú predstavu kamienok po kamienku do obrazu. A zrazu vnímate tie drobné skielka a kamienky úplne inak, vidíte, ako maličký kamienok uložený v oku zmení náladu zobrazenej tváre. Trochu odstúpite od vytvorenej mozaiky, alebo prejdete okolo, uvidíte ju zboku a vždy je to o trochu iný obraz.
 
Kurz mozaiky u Petra Hampla je nielen o informáciách, ale hlavne o pocitoch, ktoré Peter dokáže preniesť aj na človeka, ktorého sa mozaika dovtedy nedotkla. S dcérou sme z kurzu odchádzali zasa o kus umenia a krásy bohatšie a určite sa zasa k Petrovi na kurz mozaiky vrátime.
Ďakujeme.
Zuzana a Zuzka

Jitka Eretová

kurz mozaiky reference

Kurz mozaiky byl velmi příjemný, inspirativní a relaxační. Mozaiky se mi líbily už dlouho. Něco jsem před tím už amatérsky zkoušela a tuto techniku jsem chtěla také poznat.

Zkusila jsem si jí a dostala také mnoho odpovědí na mnoho otázek. Děkuji za Petrovo vedení, který je velmi skromnou, ale velkou osobností a který se nám maximálně věnoval.

Celé tři dny vládla ve stylovém ateliéru kouzelná, přátelská atmosféra, podkreslená hudbou, štěbetáním milých kolegyň a vůní kávy, do níž nejeden střípek odlétl… Já jsem toho moc nenamluvila, soustředila jsem se na práci, ale maximálně jsem si mozaiku a čas strávený v Nuslích užila.

Bude mi inspirací do budoucna při dalších setkávání s mozaikovými díly moderní doby i těch starých, vytvořených mistry před staletími. Kurz všem vřele doporučuji!

Jitka

Vendula Andrlová

kurz mozaiky reference

To, že si chci zkusit poskládat vlastní mozaiku, jsem věděla dlouho. Chtělo to “jen” najít ten správný kurz. Shodou náhod jsem objevila kurz mozaiky Petra Hampla. Mám ráda pocit úžasu a víkendový kurz mozaiky v ateliéru v Nuslích byl úžasu plný.

Historie mozaiky, materiály, zpracování, kde je která mozaika k vidění a příběhy provázející tu kterou mozaiku – poutavé vyprávění nás provázelo celým kurzem.

Petr má mozaiky velmi rád, je to cítit každou vteřinu. Vidí to, co laikovi prozatím uniká. Dokáže zaujmout a nadchnout. To se stalo mě.

Stále ještě žasnu nad tím, co mi pod Petrovým citlivým vedením vzniklo pod rukama. A chci to zažít znovu. Od absolvování kurzu vidím svět kolem “mozaikovýma očima”. Byl to ÚŽASný víkend.

Děkuji Petře, a těším se opět na viděnou

Vendula & Frída 

Andrea Nitkulincová

Kurz mozaiky

Na kurz mozaiky jsem se přihlásila po vnuknutí u jednoho krámku s mozaikami v mé milované Itálii, které doslova mozaikami přetéká. Hned ten den jsem si vyhledala Petrův kurz a začalo těšení.

Ještě ve mně doznívají 3 dny strávené se skvělou partou lidí se společným nadšením. Petr mozaiku miluje a tuhle vášeň rychle přenesl na účastníce kurzu. Atmosféra byla skvělá a Petr nás krásně celým víkendem provedl. Jako člověk nepolíbený uměním jsem si moc užila tenhle, pro mě kouzelný svět, a děkuji Petrovi za trpělivost a lehkost s jakou mi pomáhal.

Vybrala jsem si ke ztvárnění svého psího parťáka a jsem ráda, že jsem se mohla poznat, jak velké umění je ztvárnit mozaikou díla, která Petr tvoří jakoby nic. Je jeden z hrstky lidí v ČR, kteří toto umění ovládají a je skvělé, že zpřístupňuje tuto úžasnou techniku i dalším lidem.

Vřele doporučuji tento kurz mozaiky jako únik z všední reality i jako začátek cesty k tvorbě mozaik.

Děkuji za skvělou zkušenost.

Polina Delcroix

kurz mozaiky - reference - Polina

Na kurz mozaiky k Petrovi Hamplovi mě přihlásil můj manžel. Byl to vánoční dárek. A dobře trefil. I když jsem techniku mozaiky znala, nikdy jsem se s ní pořádně neseznámila. Všechno se změnilo na víkendovém kurzu mozaiky.

Námět holubice rezonuje se současnou situací. A tak jsem šla do ateliéru se svým námětem. Nevěděla jsem ale, co a jak přesně udělám.

Na začátku kurzu jsme se velmi zajímavým způsobem seznámili s historií mozaiky a nebylo to nudné vyprávění, naopak! To určitě stojí za poslech.

Poté jsem se blíže seznámila s nástroji a materiálem. V mém případě jsem použila barevné sklo a kámen. Všechno se zvládlo za pomocí rad pana Petra.

Celý proces tvoření byl hodně inspirativní díky zajímavým příběhům jak pana Petra, tak i účastnic z celého světa 🌐.

Moc děkuji Petrovi za zachování překrásné techniky. Mám na tento víkend krásné vzpomínky.

Polina

Nina Kopp

kurz mozaiky-reference-Nina
Petr Hampl je strážcem tradice mozaiky. Jeho nasazení a láska k mozaice jsou krásně nakažlivé a otevírají  tolik nových obzorů. Myslím, že už se navždy budu na mozaiku dívat jinak.
 
V ateliéru po oba dva dny konání kurzu panovala úžasná atmosféra, ve které člověk ztrácel pojem o čase. Mám moc ráda příběhy a Petr Hampl jich měl v zásobě mnoho. O mozaikách, které restauroval, o sklářích v Čechách i Itálii, o svém učiteli. Vlastně měl nějaký příběh ke každému barevnému sklíčku a každému kamínku. A tak jsem si z kurzu odnesla mimo jiné hlubokou úctu k materiálu, se kterým jsme pracovaly.
 
Je to tak zvláštní, když se vám najednou podaří do kamene udeřit na to správné místo a on se s lehkostí oddělí na dva kousky – jakoby nikdy nebyly spojené. Je zvláštní, jak kleště kloužou po kousku skla to se pak rozštípne a najde v sobě tvar, který jste nečekali. A když pak ty kousky skládáte k sobě do linií, zdá se, že snad kameni pomáháte navracet proudění, které mu kdysi předávno náleželo. 
 
Petr Hampl vás při tom pozoruje, pomáhá a dokáže citlivě poradit a vy se pak doma díváte na dílko, které je zkratkou a vzpomínkou na to všechno. Přeji Petrovi, ať se daří dál šířit jeho nadšení a ať mozaika žije!
 
Nina Kopp

Jitka Němečková

reference kurz mozaiky jitka

V říjnu tohoto roku jsem se zúčastnila kurzu mozaiky. Již dlouho jsem pokukovala po této možnosti na webových stránkách. Musím říct, že se nakonec čekání na správný okamžik a cesta do Prahy vyplatily.

Petr Hampl je pedagog, který vás na kurzu nenechá na pospas situaci a zároveň ponechá prostor pro vaši vlastní fantazii a rozvoj. Na kurzu jsem se cítila skutečně báječně a bezpečně.

Příjemná atmosféra s fajn lidmi a hudbou udělala z kurzu zcela odpočinkový víkend. Na Petrovi je vidět, že ho práce na mozaikách s lidmi baví, že jí rozumí a dokáže člověka vést. Dokáže-li lektor propojit manuální (byť uměleckou) činnost kurzistů s altruisticko-duchovním přístupem, kurz je ojedinělým zážitkem a získává ještě další rozměr.

Máte-li zájem se něco o mozaikách dozvědět nebo jen vyzkoušet mozaiku a zároveň nasát profi atmosféru v příjemném prostředí, je pro vás kurz mozaiky u Petra Hampla tím pravým.

Jitka Němečková

Drahomíra Faktorová

reference na kurz mozaiky Drahomíra

Ahoj Petře,
kurz mozaiky, který jsem u Tebe absolvovala předčil moje očekávání 😊. Už dlouho předtím jsem se na něco podobného chystala. Do mozaiky jsem se zamilovala při návštěvě parku Güell v Barceloně v roce 2016 a od té doby jsem si chtěla její výrobu vyzkoušet. A měla jsem štěstí, protože první kurz, který jsem na internetu našla byl ten Tvůj. Tak jsem se domluvila s kamarádkou a přihlásila nás. Musím říct, že to bylo jedním slovem paráda!

Na začátku jsem si říkala, co na tom může celé 3 dny trvat. Nakonec jsme měly co dělat, abychom mozaiky včas dokončily. Děkuji za profesionální přístup, jemné nasměrování správným směrem, když jsme si nevěděly rady, a také Tvoje nadšení pro mozaiku a všechny informace a rady, které jsi nám na kurzu sdělil. Navíc jsme měly štěstí i na super parťačky, které se do kurzu s námi přihlásily, takže jsme si moc užily nejen tvorbu samotnou, ale i povídání při ní.

Pro mě osobně to byl po dlouhé době neskutečně pohlcující zážitek, při kterém jsem úplně zapomněla na čas, a parádní relaxace.

Všem Tvůj kurz mozaiky vřele doporučuji!
Ať se Ti daří a měj se krásně,

Drahomíra

Jana Kaštánková

reference na kurz sgrafita
Nová LÁSKA! SGRAFITO! Zdobně vyškrábávaná omítka. Hlavou mi jede písek, vápno, pigment, návštěva Slavonic a výroba škrabátek. Manžel si zatím myslí, že to nemyslím vážně a usmívá se pod vousy, ale já to zcela vážně vím – sgrafito bude na naší chalupě. Samo, že tam nevykroužím šlechtické erby, ale jednoduchou borduru pod římsou unese i Tišnovsko. Jdu se učit nahazovat svislou zeď 😎.
 
Děti v mých kroužcích budou určitě vydatnými pomocníky a jednou třeba uměleckými řemeslníky první ligy. Každopádně uvidí svět jinýma očima🧸❤️.
 
Velký dík restaurátorovi Petrovi Hamplovi z Prahy za jeho kurz sgrafita! Určitě se k Petrovi vrátím na kurz fresky a kurz mozaiky. Koho z Vás vedou cesty k výtvarnému umění, jednoznačně si kurzy Petra nadělte. Citlivý přístup, malá skupina žáků a tvůrčí atmosféra jeho ateliéru jsou zaručeny. Přeji Vám stejně skvělé spolužáky jako jsem potkala já včera! Málem jsem neodjela 😊.
 
Jana Kaštánková

Dita Slabáková

Reference na kurz mozaiky

Moc děkuji Petrovi za úžasný kurz mozaiky, který jsem u něj absolvovala. Práce mě úplně pohltila a mozaika rostla pod rukama. Petr nám vše nejdříve pečlivě vysvětlil a pak nás jemně navigoval a pomáhal svou radou odborníka ve chvílích, kdy jsme si něčím nebyly jisté. Jeho trpělivost neznala mezí a jeho láska k mozaice nás všechny nakazila.

Dozvěděly jsme se i spousty informací o historii mozaiky, druzích mozaiky a umístění zajímavých mozaik nejen v České republice, ale i v zahraničí. Otevřel se přede mnou nový a úžasný svět mozaiky a v pondělí jsem v práci stále plula na vlně krásné atmosféry kurzu a radosti z povedeného výtvoru.

Pokud rádi tvoříte, neváhejte, s Petrem se mozaika podaří každému. Ještě jednou mu tímto moc a moc děkuji a přeji si, aby se krása mozaiky šířila dál.

Dita S.

Petr Herman

reference na restaurování nástěnné malby

Při rekonstrukci domu z 18. století se nám povedlo objevit fragmenty namalovaných očividně starých vzorů na zdi. Přišlo nám škoda nechat je bez dalšího zkoumání oškrabat, a pak zabílit. Tak jsme se obrátili na manželčiny známé, restaurátory Petru a Petra Hamplovi.

Nejdříve přišel pan Hampl, který během první nezávazné návštěvy zjistil, že je nějakým způsobem pomalovaná i velká část stropu. Dohodli jsme se tedy, že se pokusí malby odkrýt celé, a pak se domluvíme jak dál.

Výsledkem bylo zjištění, že celý strop je poměrně bohatě zdobený. Během následujících tří měsíců postupně opatrně odkryli celý strop, zakonzervovali ho a následně pečlivě zrestaurovali.

Kromě stropu nám zrekonstruovali i staré vzory na jedné zdi. Bylo úžasné sledovat jejich objevitelské nadšení při odhalování maleb a následně neuvěřitelně pečlivou práci a smysl pro detail, který nám jako laikům kolikrát úplně unikal. Moc děkujeme za zkrášlení našeho nového domova!

Vilma Kadlečková

Reference na kurz mozaiky Vilma

Víkend na kurzu mozaiky v ateliéru Petra Hampla byl skvělý, všichni jsme si to užili. Na mozaiky se teď budu dívat úplně jinak než dřív. Kromě toho nadále vím, co je to utínka, a mám k ní respekt! 😃

Hmatatelným pozůstatkem těch krásně strávených tří dnů je mozaika a sgrafito, v mém případě pochopitelně s motivem Hmyzího boha Akkütlixe. Stačí akorát dostavět si k tomu össenskou svatyni a oltáříček a jedeeem! 🙂

eyJpZCI6IjEyIiwibGFiZWwiOiJrb250YWt0bmlfZm9ybXVsYXIiLCJhY3RpdmUiOiIxIiwib3JpZ2luYWxfaWQiOiI0IiwidW5pcXVlX2lkIjoidmJuMjNhIiwicGFyYW1zIjp7ImVuYWJsZUZvck1lbWJlcnNoaXAiOiIwIiwidHBsIjp7IndpZHRoIjoiMTAwIiwid2lkdGhfbWVhc3VyZSI6IiUiLCJiZ190eXBlXzAiOiJub25lIiwiYmdfaW1nXzAiOiIiLCJiZ19jb2xvcl8wIjoiI2NkY2RjZCIsImJnX3R5cGVfMSI6ImNvbG9yIiwiYmdfaW1nXzEiOiIiLCJiZ19jb2xvcl8xIjoiI2NkY2RjZCIsImJnX3R5cGVfMiI6ImNvbG9yIiwiYmdfaW1nXzIiOiIiLCJiZ19jb2xvcl8yIjoiI2RkOTkzMyIsImJnX3R5cGVfMyI6ImNvbG9yIiwiYmdfaW1nXzMiOiIiLCJiZ19jb2xvcl8zIjoiI2ZmODA3YyIsImZpZWxkX2Vycm9yX2ludmFsaWQiOiIiLCJmb3JtX3NlbnRfbXNnIjoiRFx1MDExYmt1amkgemEgVmFcdTAxNjFcdTAwZWQgenByXHUwMGUxdnUuIiwiZm9ybV9zZW50X21zZ19jb2xvciI6IiM0YWU4ZWEiLCJoaWRlX29uX3N1Ym1pdCI6IjEiLCJyZWRpcmVjdF9vbl9zdWJtaXQiOiIiLCJ0ZXN0X2VtYWlsIjoiaGFtcGVAZW1haWwuY3oiLCJzYXZlX2NvbnRhY3RzIjoiMSIsImV4cF9kZWxpbSI6IjsiLCJmYl9jb252ZXJ0X2Jhc2UiOiIiLCJmaWVsZF93cmFwcGVyIjoiPGRpdiBbZmllbGRfc2hlbGxfY2xhc3Nlc10gW2ZpZWxkX3NoZWxsX3N0eWxlc10+W2ZpZWxkXTxcL2Rpdj4ifSwiZmllbGRzIjpbeyJic19jbGFzc19pZCI6IjYiLCJuYW1lIjoiZmlyc3RfbmFtZSIsImxhYmVsIjoiIiwicGxhY2Vob2xkZXIiOiJKbVx1MDBlOW5vIiwidmFsdWUiOiIiLCJ2YWx1ZV9wcmVzZXQiOiIiLCJodG1sIjoidGV4dCIsIm1hbmRhdG9yeSI6IjEiLCJtaW5fc2l6ZSI6IiIsIm1heF9zaXplIjoiIiwiYWRkX2NsYXNzZXMiOiIiLCJhZGRfc3R5bGVzIjoiIiwiYWRkX2F0dHIiOiIiLCJ2bl9vbmx5X251bWJlciI6IjAiLCJ2bl9vbmx5X2xldHRlcnMiOiIwIiwidm5fcGF0dGVybiI6IjAiLCJ2bl9lcXVhbCI6IiIsImljb25fY2xhc3MiOiIiLCJpY29uX3NpemUiOiIiLCJpY29uX2NvbG9yIjoiIiwidGVybXMiOiIifSx7ImJzX2NsYXNzX2lkIjoiNiIsIm5hbWUiOiJsYXN0X25hbWUiLCJsYWJlbCI6IiIsInBsYWNlaG9sZGVyIjoiUFx1MDE1OVx1MDBlZGptZW5cdTAwZWQiLCJ2YWx1ZSI6IiIsInZhbHVlX3ByZXNldCI6IiIsImh0bWwiOiJ0ZXh0IiwibWFuZGF0b3J5IjoiMSIsIm1pbl9zaXplIjoiIiwibWF4X3NpemUiOiIiLCJhZGRfY2xhc3NlcyI6IiIsImFkZF9zdHlsZXMiOiIiLCJhZGRfYXR0ciI6IiIsInZuX29ubHlfbnVtYmVyIjoiMCIsInZuX29ubHlfbGV0dGVycyI6IjAiLCJ2bl9wYXR0ZXJuIjoiMCIsInZuX2VxdWFsIjoiIiwiaWNvbl9jbGFzcyI6IiIsImljb25fc2l6ZSI6IiIsImljb25fY29sb3IiOiIiLCJ0ZXJtcyI6IiJ9LHsiYnNfY2xhc3NfaWQiOiIxMiIsIm5hbWUiOiJlbWFpbCIsImxhYmVsIjoiIiwicGxhY2Vob2xkZXIiOiJFLW1haWwiLCJ2YWx1ZSI6IiIsInZhbHVlX3ByZXNldCI6IiIsImh0bWwiOiJlbWFpbCIsIm1hbmRhdG9yeSI6IjEiLCJtaW5fc2l6ZSI6IiIsIm1heF9zaXplIjoiIiwiYWRkX2NsYXNzZXMiOiIiLCJhZGRfc3R5bGVzIjoiIiwiYWRkX2F0dHIiOiIiLCJ2bl9vbmx5X251bWJlciI6IjAiLCJ2bl9vbmx5X2xldHRlcnMiOiIwIiwidm5fcGF0dGVybiI6IjAiLCJ2bl9lcXVhbCI6IiIsImljb25fY2xhc3MiOiIiLCJpY29uX3NpemUiOiIiLCJpY29uX2NvbG9yIjoiIiwidGVybXMiOiIifSx7ImJzX2NsYXNzX2lkIjoiMTIiLCJuYW1lIjoibWVzc2FnZSIsImxhYmVsIjoiIiwicGxhY2Vob2xkZXIiOiJacHJcdTAwZTF2YSIsInZhbHVlIjoiIiwidmFsdWVfcHJlc2V0IjoiIiwiaHRtbCI6InRleHRhcmVhIiwibWFuZGF0b3J5IjoiMSIsIm1pbl9zaXplIjoiIiwibWF4X3NpemUiOiIiLCJhZGRfY2xhc3NlcyI6IiIsImFkZF9zdHlsZXMiOiIiLCJhZGRfYXR0ciI6IiIsInZuX29ubHlfbnVtYmVyIjoiMCIsInZuX29ubHlfbGV0dGVycyI6IjAiLCJ2bl9wYXR0ZXJuIjoiMCIsInZuX2VxdWFsIjoiIiwiaWNvbl9jbGFzcyI6IiIsImljb25fc2l6ZSI6IiIsImljb25fY29sb3IiOiIiLCJ0ZXJtcyI6IiJ9LHsiYnNfY2xhc3NfaWQiOiI2IiwibmFtZSI6InNlbmQiLCJsYWJlbCI6Ik9ERVNMQVQiLCJodG1sIjoic3VibWl0IiwiYWRkX2NsYXNzZXMiOiIiLCJhZGRfc3R5bGVzIjoiIiwiYWRkX2F0dHIiOiIiLCJpY29uX2NsYXNzIjoiIiwiaWNvbl9zaXplIjoiIiwiaWNvbl9jb2xvciI6IiIsInRlcm1zIjoiIn0seyJic19jbGFzc19pZCI6IjYiLCJuYW1lIjoib3NvYm5pLXVkYWplIiwibGFiZWwiOiJTb3VobGFzXHUwMGVkbSBzZSB6cHJhY292XHUwMGUxblx1MDBlZG0gb3NvYm5cdTAwZWRjaCBcdTAwZmFkYWpcdTAxNmYuIiwidmFsdWUiOiIiLCJ2YWx1ZV9wcmVzZXQiOiIiLCJodG1sIjoiY2hlY2tib3giLCJkZWZfY2hlY2tlZCI6IjAiLCJtYW5kYXRvcnkiOiIxIiwiYWRkX2NsYXNzZXMiOiIiLCJhZGRfc3R5bGVzIjoiIiwiYWRkX2F0dHIiOiIiLCJpY29uX2NsYXNzIjoiIiwiaWNvbl9zaXplIjoiIiwiaWNvbl9jb2xvciI6IiIsInRlcm1zIjoiIn1dLCJvcHRzX2F0dHJzIjp7ImJnX251bWJlciI6IjQifX0sImltZ19wcmV2aWV3Ijoic2ltcGxlLXdoaXRlLnBuZyIsInZpZXdzIjoiMjQxMTMiLCJ1bmlxdWVfdmlld3MiOiIxNDgwMCIsImFjdGlvbnMiOiI4MSIsInNvcnRfb3JkZXIiOiI0IiwiaXNfcHJvIjoiMCIsImFiX2lkIjoiMCIsImRhdGVfY3JlYXRlZCI6IjIwMTYtMDUtMDMgMTU6MDE6MDMiLCJpbWdfcHJldmlld191cmwiOiJodHRwczpcL1wvaGFtcGxwZXRyLmN6XC93cC1jb250ZW50XC9wbHVnaW5zXC9jb250YWN0LWZvcm0tYnktc3Vwc3lzdGljXC9hc3NldHNcL2Zvcm1zXC9pbWdcL3ByZXZpZXdcL3NpbXBsZS13aGl0ZS5wbmciLCJ2aWV3X2lkIjoiMTJfOTU4NTgyIiwidmlld19odG1sX2lkIjoiY3NwRm9ybVNoZWxsXzEyXzk1ODU4MiIsImNvbm5lY3RfaGFzaCI6IjFiMzE4MzYwMjg1Njg1YzQ5MjA2ZTI5YTQ2NWQzMWE4In0=

Zaškrtnutím pole “Souhlasím se zpracováním osobních údajů.” souhlasíte se zněním uvedeným pod tímto proklikem.

TOP