Rezervační kalendář pro výtvarné kurzy fresky, sgrafita a mozaiky

Podrobné informace o kurzech najdete v popisu produktů na e-shopu: kurz mozaiky, kurz fresky a kurz sgrafita.

Kurzy se konají vždy první víkend v měsíci
 
Nejbližší termín kurzu v Praze je 3. – 5. února 2023.
 
Kurz mozaiky je třídenní (pátek, sobota, neděle). Někteří účastníci kurzu jsou s mozaikou hotoví už v sobotu a nedělní dopoledne využijí k dokončovacím pracím, nebo k vyzvednutí už částečně zaschlé mozaiky ze soboty. Pokud nemůžete přijet už v pátek, můžete si kurz naplánovat jako dvoudenní jen na sobotu a neděli. Cena ale zůstává stejná. 

Kurz fresky, nebo sgrafita je jednodenní (sobota, nebo neděle).

Zaškrtnutím políček v tabulce si prosím vyberte termín svého kurzu a do kolonek pod tabulkou vyplňte svoje jméno a kontaktní údaje. V Poznámkách prosím uveďte, o jaký kurz máte zájem, do poslední kolonky opište kód a potvrďte kliknutím na tlačítko Rezervovat.

Kapacita kurzu je maximálně pro 4 účastníky, takže Ti, kteří se registrují dříve mají přednost. Rezervační kalendář bohužel nezobrazuje obsazenost kurzu. Informace o naplnění kurzu Vám přijde až po schválení, nebo odmítnutí rezervace.

Až obdržím Vaší rezervaci a potvrdím jí, budu s Vámi počítat. Po zakoupení kurzu v e-shopu Vám pošlu další informace o kurzu e-mailem. V případě platy kartou lze dle smluvních podmínek GoPay kurz uhradit maximálně 120 dní předem.

Kurz se koná na adrese: Žateckých 14, Praha 4 – Nusle

Ateliéru mozaiky, Škroupova 957, Hradec Králové

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
captcha