Rezervační kalendář pro výtvarné kurzy fresky, sgrafita a mozaiky

Podrobné informace o kurzech najdete v popisu produktů na e-shopu: kurz mozaiky, kurz fresky a kurz sgrafita.

Kurzy se konají vždy první víkend v měsíci
Pozor, kurz mozaiky, který se koná od pátku 30. 9. do neděle 2.10. je již obsazený. Můžete se ale přihlásit jako náhradníci.
 

Kurz mozaiky je třídenní (pátek, sobota, neděle). Někteří účastníci kurzu jsou s mozaikou hotoví už v sobotu a nedělní dopoledne využijí k dokončovacím pracím, nebo k vyzvednutí už částečně zaschlé mozaiky ze soboty. Pokud nemůžete přijet už v pátek, můžete si kurz naplánovat jako dvoudenní jen na sobotu a neděli. Cena ale zůstává stejná. 

Kurz fresky, nebo sgrafita je jednodenní (sobota, nebo neděle).

Zaškrtnutím políček v tabulce si prosím vyberte termín svého kurzu a do kolonek pod tabulkou vyplňte svoje jméno a kontaktní údaje. V Poznámkách prosím uveďte, o jaký kurz máte zájem, do poslední kolonky opište kód a potvrďte kliknutím na tlačítko Rezervovat.

Kapacita kurzu je maximálně pro 4 účastníky, takže Ti, kteří se registrují dříve mají přednost. Rezervační kalendář bohužel nezobrazuje obsazenost kurzu. Informace o naplnění kurzu Vám přijde až po schválení, nebo odmítnutí rezervace.

Až obdržím Vaší rezervaci a potvrdím jí, budu s Vámi počítat. Po zakoupení kurzu v e-shopu Vám pošlu další informace o kurzu e-mailem. V případě platy kartou lze dle smluvních podmínek GoPay kurz uhradit maximálně 120 dní předem.

Kurz se koná na adrese: Žateckých 14, Praha 4 – Nusle

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
captcha